E-book w cenie jednej Caffe Americano

Manipulacja może prowadzić do braku zaufania, niskiej samooceny, a nawet do depresji i innych problemów emocjonalnych.

„Warto pamiętać, że radzenie sobie z toksycznymi relacjami i manipulacją w związku wymaga czasu, wysiłku i determinacji. Jednak podejmowanie kroków w celu ochrony siebie i swojego zdrowia emocjonalnego jest ważne i może prowadzić do pozytywnych zmian” – fragment e-booka.

39,99 zł.

19,99 zł.

Dlaczego warto pobrać e-book?
W cenie jednej Caffè Americano w Starbucks otrzymujesz:

E-book pozwoli Ci zrozumieć, jak działają różne techniki manipulacyjne, co ułatwi ich identyfikowanie i zwiększy Twoją odporność.

Dowiesz się, jakie cechy i zachowania charakteryzują toksyczne relacje, co pozwoli Ci szybko je zidentyfikować i podjąć odpowiednie kroki.

E-book dostarcza konkretne i sprawdzone metody radzenia sobie z manipulacją i toksycznymi relacjami.

Pozwoli Ci zidentyfikować, jakie zachowania i sytuacje są toksyczne czy manipulacyjne, co pomoże Ci unikać takich relacji i stawiać granice w przyszłości.

Kim jestem?

Nazywam się Paweł Orman, jestem terapeutą uzależnień i pedagogiem.

Prowadzę prywatną pracownię psychoterapeutyczną. Pomoc drugiemu człowiekowi jest dla mnie czymś więcej niż pracą. To misja połączona z pasją dająca poczucie spełnienia. Cenię sobie uczciwość i rzetelność. Skuteczność terapii opieram o nurt poznawczo-behawioralny jak i podejście Ericksonowskie.

Zaufanie jak i bezpieczeństwo klienta uważam za fundament funkcjonowania w procesie terapii. Sesje w gabinecie terapeutycznym jak i terapia online umożliwiają mi rozpoznanie problemu, dopasowanie celów, kroków i metod umożliwiających jego rozwiązanie i postęp terapeutyczny. Wykształcenie psychoterapeutyczne uzyskałem w Fundacji Zdrowia Psychicznego i Somatycznego Vis Salutis w Łodzi. Umiejętności pedagogiczne doskonaliłem w Szkole Głównej Krajowej w Warszawie. Moją pasją jest sport oraz rozwój osobisty, niegdyś zawodowo trenowałem siatkówkę.

Poznaj opinie tych, którzy już przeczytali e-book

Dołącz do społeczności

Ten e-book otworzył mi oczy na wiele sytuacji w moim życiu, o których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Dzięki niemu nauczyłam się rozpoznawać toksyczne relacje i stawiać granice w pracy i życiu prywatnym.

Alicja

fatane-rahimi-GNpmCi26fpI-photo-1651346158507-a2810590687f

Nauczyłam się, jak identyfikować manipulacje i jak radzić sobie z nimi. Polecam każdemu, kto chce zrozumieć i poprawić swoje relacje z innymi ludźmi.

Martyna

alex-suprun-ZHvM3XIOHoE-photo-1535713875002-d1d0cf377fde

Ten e-book otworzył mi oczy na wiele sytuacji w moim życiu, o których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. Dzięki niemu nauczyłem się rozpoznawać toksyczne relacje i stawiać granice w pracy i życiu prywatnym.

Marcin